Porady kosmetyczne

Porady kosmetyczne dotyczące pielęgnacji włosów, paznokci, skóry i cery twarzy. Porady jak wykonywać makijaż i na co zwracać uwagę. Domowe sposoby na pielęgnację włosów i ciała.

Makijaż

Jak zrobić trwały makijaż twarzy

W sieci i czasopismach poświęconych urodzie, znaleźć możesz wiele artykułów na temat utrwalania makijażu. Jedne z tych metod są bardziej, inne mniej skuteczne. Z tego artykułu dowiesz się, jak wykonać trwały makijaż twarzy. Poznasz kilka trików ułatwiających utrwalenie makijażu. Warto znać kilka prostych trików na utrwalenie makijażu, ponieważ trzymanie się ich podczas wykonywania makijażu, pozwoli Ci cieszyć się nim na dłużej.

0

Włosy

Jajko na włosy, maseczka na włosy z jajka

Zastosowanie jajek nie ogranicza się tylko do celów stricte kulinarnych. Są one również z powodzeniem stosowane jak naturalny środek do poprawy kondycji włosów a także do ich skutecznej pielęgnacji. Jajka to prawdziwe bomby witamin i składników odżywczych, które pomogą wzmocnić i nawilżyć Twoje włosy. Będą one również znakomitym specyfikiem, który przywróci im jedwabisty wygląd. Z kosmetycznych zalet jajek możesz skorzystać z łatwością we własnym domu. Sprawdź jak to zrobić i jak wyciągnąć z jajek to, co najlepsze dla Twoich włosów.

1
Domowe sposoby na przesuszone włosy

Suche włosy, to zwykle efekt niewłaściwej pielęgnacji. Warto mieć świadomość źródła problemu, ponieważ pozwoli to zrozumieć cel oraz istotę wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych, które niekoniecznie należy wykonywać w salonie fryzjerskim i można je przeprowadzać domowymi sposobami. W przeciwieństwie do włosów tłustych, w przypadku włosów suchych i zniszczonych, nie za bardzo można skorzystać z opcji ich zamaskowania. Z tego artykułu dowiesz się jak pielęgnować i odżywiać przesuszone włosy.

0

Skóra i ciało

Jak szybko się opalić, bezpieczne opalanie

Piękna opalenizna, to nie tylko niezwykły atut estetyczny, ale również powód do dumy. Niestety nie każdy może się cieszyć urodziwą brązową skórą nawet po spędzeniu długiego czasu na pełnym słońcu. Przyczynami takiej sytuacji mogą być endogenne cechy naszej skóry oraz złe sposoby opalania się. Na szczęście słoneczne dni możesz wykorzystać na swoją korzyści i osiągnąć upragnione efekty. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz stosować się do sprawdzonych i bezpiecznych zaleceń. Te nie są zaś trudne to zastosowania, a efekty przynoszą dość szybko.

2